فیلم سامورایی برلین غایب بزرگ جشنواره فجر

فیلم تگزاس

  • حمید جان بزرگی
  • دی ۱۷, ۱۳۹۷
  • ۱۷:۵۰
  • ۲

سامورایی در برلین

۰ فیلم سامورایی برلین غایب بزرگ جشنواره فجر

مهدی نادری گفت: نتوانسته‌ایم، فیلم «سامورایی در برلین» را به جشنواره‌ی فیلم فجر برسانیم.

به گزارش واریته، پس از اعلام نام فیلمهای حاضر در جشنواره فجر مشخص شد که فیلم کمدی سامورایی برلین نتوانست خود را برای این مراسم آماده کند، مهدی نادری در گفتگو با ایسنا در بیان اینکه “این موضوع که جشنواره فیلمی را از من رد کرده است، حقیقت ندارد” کرد:ما امسال به دلیل حجم بالای کاری، نتوانستیم فیلم را به جشنواره فجر امسال برسانیم. در حال حاضر فضای ایجاد شده است که انگار فیلم نداشتن در جشنواره افتخار است و تخریب جشنواره فجر برای یک عده نان دارد. در حالیکه ما در این جو و فضا حضور نداشته و نداریم حتی فیلم‌ «سامورایی در برلین» را هیات انتخاب ندیده‌اند.

سامورایی در برلین

نادری افزود: جشنواره فجر یک جشنواره معتبری است که کار آن سال‌های سال، معرفی و حمایت فیلم‌هاست، این جشنواره دوران پر فراز و نشیبی داشته است اما به نظرم امسال یکی از بهترین دوران جشنواره فجر است و من نیز خیلی دوست داشتم امسال در جشنواره باشم.

این کارگردان درباره وضعیت فیلم «سامورایی در برلین» در سال آینده گفت: در حال حاضر برای ما کیفیت و پایان فیلم مهم است و تلاش می‌کنیم برای اکران در سال آینده آماده شود. امیدوارم در سال‌ آینده با فیلم‌ دیگری در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشم.

مهدی نادری ساخت فیلمی چون «بدرود بغداد» را در کارنامه سینمایی‌اش دارد، بعد از سال‌ها فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» را ساخته است.‌

حمید فرخ نژاد، امیرمهدی ژوله، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی، میترا حجار، گوهر خیراندیش، نادر مشایخی، سامان صفاری از جمله بازیگران این فیلم کمدی هستند.

منبع: واریته

کپی شد

دسته ها:

  • جشنواره فیلم فجر

برچسب ها: اخبار جشنواره فجراخبار سینمای ایرانسامورایی در برلین

قبل

محمدرضا شجریان فراتر از موسیقی

بلیط جشنواره فیلم فجر اعلام نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انصراف فیلم رحمان 1400 انصراف «رحمان ۱۴۰۰» از رقابت در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دارا حیایی ماجرای جالب بازیگر شدن دارا پسر امین حیایی فیلم ژن خوک «ژن خوک» سهیلی آماده حضور در جشنواره فجر ترانه علیدوستی ترانه علیدوستی و شش سال دوری از جشنواره فجر ورود به سایت دیدگاه ها ۰ avatar wpdiscuz_captcharefresh avatar wpdiscuz_captcharefresh Subscribe اعلام کردن به new follow-up commentsپاسخ های جدید به دیدگاه من

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *