سران بارسا بازیکنان خودش را با قضیه نیمار گول زده است ؛ جو خوبی در رختکن نیست!

به گزارش خبرگزاری فارس، فضای رختکن بارسلونا به دلیل نیامدن نیمار خوب نیست و بازیکنان احساس می‌کنند که آنها از باشگاه گول خورده‌اند.

به نقل از مارکا، بازیکنان بزرگ بارسلونا امیدوار به بازگشت نیمار بودند و به همین دلیل از بارتمئو درخواست کردند که هر کاری برای بازگشت نیمار انجام دهند. آنها هیجان این را داشتند که دوباره مثلث نیمار، سوارس و مسی در بارسلونا شکل گیرد. 

اما این رسانه مدعی شده که برخی بازیکنان معتقد هستند که باشگاه خیلی خواهان انتقال نیمار نبود و برخی دیگر نیز اعتقاد دارند که پیشنهادهای سران باشگاه تنها برای راضی کردن آنها بوده است.

از طرفی ایوان راکیتیچ که به بخشی از معامله انتقال نیمار بدل شده بود از این قضیه ناراحت است.او کاملا از ماندن در بارسا سخن گفته ولی در ترکیب اصلی والورده قرار نمی‌گیرد. 

از طرفی دیگر عثمان دمبله هنوز حرفه‌ای بودن خود در کارش را اثبات نکرده است و بارسلونا در ۳ هفته لالیگا بدون مسی نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

به نقل از مارکا، تعطیلات لیگ به دلیل روزهای بازی‌های ملی می‌تواند جو بد کنونی رختکن بارسلونا را تغییر دهد زیرا که اکنون بازیکنان احساس می‌کنند باشگاه بارسلونا آنها را سر قضیه نیمار گول زده است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *