آمادگى براى ساخت پایتخت ۶

فیلم تگزاس

  • رها بابایی
  • دی ۲۱, ۱۳۹۷
  • ۱۷:۴۳
  • ۱۸

پایتخت 6

۰ آمادگى براى ساخت پایتخت ۶

سیروس مقدم پنجشنبه شب در آیین اختتامیه نهمین جشنواره فیلم مردمی عمار در سینما فلسطین که بخشی از آن به پاسداشت او گذشت، اظهار داشت: «پایتخت» متعلق به مردم است و تا وقتی که مردم بخواهند، ادامه پیدا می کند، در حرف ها مطرح می شود تیم سازنده پایتخت خواهان ادامه این مجموعه نیستند اما این صحیح نبوده و این حرف تیم سازنده نیست.

به گزارش واریته، مقدم افزود تا وقتی مردم از «پایتخت» دل زده نبوده و آن را دوست داشته و بخواهند ببینند، این سریال را ادامه می دهیم اما مساله مهمی هم که باید در ساخت دنباله پایتخت درنظر گرفته شود، این است که باید سوژه های خوبی پیدا کنیم.

مقدم در ادامه با بیان اینکه ساختن یک کار دنباله دار به دلیل عدم تعلق به یک نفر فوق العاده سخت است، گفت: به تعداد آدم های این سرزمین سوژه وجود دارد که وارد پایتخت بشود، همانگونه که قصه اجازه داد خانواده «نقی معمولی» سر از سوریه درآوردند.

مقدم گفت: یک تیم بازیگرند که باید برای ساخت «پایتخت ۶» حضور داشته باشند، جمع کردن آدم های پایتخت نیاز به برنامه ریزی دارد، باید مدیران فرهنگی پس از «پایتخت ۵» به فکر برنامه ریزی پایتخت بعدی می افتادند تا تیم از هم نپاشد.

این کارگردان ادامه داد: متاسفانه نسبت به «پایتخت» در بخش برنامه ریزی و مدیریت فرهنگی ما کم لطفی شد و به این نیاز و مطالبه مردم پاسخ داده نشده و تیم سازنده پایتخت الان متلاشی و هرکدام سرگرم کاری هستند. مقدم افزود: اما تا زمانی که مردم خواهان پایتخت باشند و اگر صدای اعتراض مردم از پخش نشدن پایتخت امسال به گوش مسئولان برسد، شاید جدی تر به این مساله بیندیشند.

پس از صحبت های سیروس مقدم مدیر شبکه یک سیما از وی خواست در نوروز ٩٨ «پایتخت ۶» را از قاب این شبکه تقدیم مردم کند.

منبع: اختصاصی واریته

کپی شد

دسته ها:

  • سینما و تلویزیون

برچسب ها: پایتخت ۶سیروس مقدم

بعد

فیلمبرداری متری شیش و نیم به پایان رسید

قبل

دانلود آلبوم شهر دیوونه از احسان خواجه امیری

جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران دوازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان ایران برگزار شد فیلم خانه پدری کیانوش عیاری: خانه پدری دچار یک سوءتفاهم بیهوده شد شهاب حسینی اسکار پیام تبریک شهاب حسینی به اصغر فرهادی و مردم ایران فاطمه معتمدآریا مصاحبه معتمدآریا: باید روی موی بازیگران حساس بود یا منبع پول های میلیاردی؟ بهاره افشاری در سریال ممنوعه واکنش بهاره افشاری به سانسور سریال ممنوعه ورود به سایت دیدگاه ها ۰ avatar wpdiscuz_captcharefresh avatar wpdiscuz_captcharefresh Subscribe اعلام کردن به new follow-up commentsپاسخ های جدید به دیدگاه من

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *