سوالات متداولاستعلام و اطلاع از تعرفه های سایت چگونه ممکن است ؟

برای اطلاع از تعرفه ها می توانید به قسمت تماس با ما رفته و با ما برای استعلام قیمت ارتباط برقرار کنید.نحوه ثبت سفارش و پرداخت مبلغ چگونه است ؟

برای ثبت سفارش بعد از دریافت مشاوره از ما و انتخاب پلن انتخابی اطلاعات جهت واریز 50% مبلغ کل قرارداد به شما ارائه خواهد شد ، پس از طی زمانی که بین طرفین از قبل معلوم شده به شما دموی کار ارائه خواهد شد و در صورت تایید دمو از سوی شما 50% مابقی توسط شما واریز شده و پس از گذشت زمان تعیین شده کار به صورت کامل به شما ارائه خواهد شد.پشتیبانی از پروژه چگونه و چقدر خواهد بود ؟

تمامی پروژه های راه سئو تا 1 ماه پشتیبانی داشته و در صورت رعایت قوانین و عدم تغییر خودسرانه کار این مقدار تا 2 سال هم قابل تمدید می باشد ، همچنین راه سئو در ازای پشتیبانی مبلغی از مشتری دریافت نخواهد کرد. نکته : پشتیبانی مذکور فقط برای رفع عیب بوده و برای تغییر کار در مرحله طراحی باید مشتری اقدام کند در غیر اینصورت هزینه آن بر دوش مشتری خواهد بود زیرا مراحل طراحی با نظارت مشتری انجام می شود.در صورت انصراف مشتری از پروژه و کنسل کردن آن تکلیف پروژه چه خواهد شد ؟

در صورتی که پروژه از سوی مشتری لغو شود 10% از کل مبلغ پروژه نزد راه سئو باقی خواهد ماند و مابقی به حسا مشتری واریز خواهد شد و در صورتی که پروژه از سوی راه سئو لغو شود تمام مبلغ پرداختی مشتری به صورت تمام و کمال به وی پرداخت خواهد شد.اگرمشتری از طرحی که ارائه شد راضی نبود آنوقت تکلیف چیست ؟

درصورتی که مشتری از طرح پیشنهادی رضایت نداشت طرح برای وی اصلاح خواهد شد و در صورتی که به طور کلی طرح از نظر وی قابل قبول نبود مشتری باید طرح پیشنهادی خود را تحویل راه سئو دهد جهت طراحی. نکته : راه سئو قبل از طراحی تمامی نکات حتی رنگ مورد علاقه مشتری را نیز از وی مطالبه می کند و عموما چنین مشکلی پیش نخواهد آمد. قانون بالا در صورتی صدق می کند که مشتری اطلاعاتی که قبلا به راه سئو ارائه داده را تغییر ندهد (بعد از انجام طراحی).